Hoşgeldin!

Platformda minecraft ve discord ile ilgili rehberler, incelemeler, tanıtımlar, videolar, sunucular ve özellikleri öğrenebilirsiniz.

Şimdi aramıza katıl!

xOrcun

Administrator
Yönetici
Merhaba, Değerli Script Merkezi Üyeleri

Kendi skriptlerinize nasıl güncelleme sistemi ekleyeceğinizi anlatacağım.​

Öncelikle web siteniz olmak zorunda eğer web siteniz yoksa
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.
'den web site açabilirsiniz. Benim web sitem olduğu için ben onun üzerinden anlatıcam.
İlk başta skriptimizi yazıyoruz ve sürüm sistemi eklemeyi unutmuyoruz. Örnek bir skript üzerinde gösterelim.

JavaScript:
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol to view codes content!

Skript bu kadar arkadaşlar bunu isterseniz kendi skriptlerinize ekleyebilirsiniz. sürüm.txt klasörünü veya farklı isimde dosya açtıysanız ona göre sürüm dosyanızı düzenleyebilirsiniz. (<link:https://websiteniz.com/>Tıkla<reset>) yazan yere benim sitemin linki yerine kendi sitenizin indirme linkini koyabilirsiniz ve mesajları kendize göre düzenleyebilirsiniz.

Glitch üzerinden site açtığınızda da aynı işlemleri yapıcaksınız. Sadece site linkleri ve glitchde dosya oluşturacaksınız ve o dosyanın içine skript sürümünüzü yazıcaksınız ve skript sürümü ile sitedeki sürüm aynı olursa güncelleme sistemi çalışmaz yani güncelleme olmadığını gösterirsiniz. Eğer sitenizdeki güncelleme sistemini değiştirirseniz skripte güncelleme getirmiş ve options: kısmındaki skript sürümünüde en son yaptığınız sürümü yazmalısınız aksi takdirde güncelleme sistemi buga girebilir.

LÜTFEN ADIMLARI OKUYARAK YAPINIZ.