Hoşgeldin!

Platformda minecraft ve discord ile ilgili rehberler, incelemeler, tanıtımlar, videolar, sunucular ve özellikleri öğrenebilirsiniz.

Şimdi aramıza katıl!

xOrcun

Administrator
Yönetici
Merhaba Arkadaşlar,

Bildiğiniz üzere ücretsiz olan minecraft sitesi namelessmc'in türkçe dil desteği yoktu. Bende türkçeleştirdim ve yetkilileri ile iletişime geçip namelessmc'yi türkçeleştirdim dedim ve onlarda çok teşekkür etti.

ana sayfa.png
profil.png
hakkında.png
özel mesajlar.png bildirim.png
durum.png
genel bakış.png
profil ayarları.png
e-posta değiştir.png
şifre değiştir ve iki faktörlü doğrulama.png
admin sayfası.png

Demo bilgilerini vermeme sebebim giriş yapan kişilerin ip adresilerinin gözükmesidir.(Bu sistem benimle alakalı değildir. Yapımcıların eklediği bir sistemdir.)

Admin panel temadır. Yetkililer sistemi ise eklentidir.

Admin Panel Tema Adı:
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

Yetkililer eklenti Adı:
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

Türkçe Dil Dosya Rar Şifresi:​
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol to view quote content!